Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Prachtige en zeer sterke abstracte compositie waarin abstract expressionisme en het vrije van dripping painting doorklinkt. tekening is onder passe partout en wordt incllusief het passe partout geleverd en plat verzonden.
Kunstenaar : Gerard Leonard van den Eerenbeemt
titel : Compositie
techniek : tekeningn in o.a. oost indische inkt
jaar : 1963
gesigneerd : gerard Leonard '63
formaat : ca. 45 x 42 cm.
Conditie: mint-/ nm+++++
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 26-8-2019 om 14:59 |
Eindtijd | 3-9-2019 om 21:47 |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |