Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) - Verkocht

Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!

Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!
  • Germ de Jong (1886-1967)
Jaartal1941
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst111 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Portret van de oude dichter Kingma Boltjes.
Getoond op overzichtstententoonstelling Germ de Jong, Museum Kranenburg 1999.
Afgebeeld in bijbehorende Kranenburgh Cahier 6 – ‘Germ de Jong (1886-1967)’
Ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Germ de Jong (1886-1967), een poëtisch schilder’ (16 januari 1999 – 9 mei 1999). Zie afbeelding.
In goede staat maar wel 80 jaar oud.

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd23-1-2023 om 21:37
Eindtijd7-2-2023 om 19:25
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken