Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes)

Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!
Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!Germ de Jong - Dandy (De dichter Kingma Boltjes) kopen? Bied vanaf 400!
  • Germ de Jong (1886-1967)
Jaartal1941
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 70 cm (h x b)
Lijst111 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Portret van de oude dichter Kingma Boltjes.
Getoond op overzichtstententoonstelling Germ de Jong, Museum Kranenburg 1999.
Afgebeeld in bijbehorende Kranenburgh Cahier 6 – ‘Germ de Jong (1886-1967)’
Ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Germ de Jong (1886-1967), een poëtisch schilder’ (16 januari 1999 – 9 mei 1999). Zie afbeelding.

In goede staat maar wel 80 jaar oud.

Sluit over 7d 17u 10m 16s
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-01-2023 om 21:37
Eindtijd:05-02-2023 om 20:34