Gerrit Benner - Fries landschap - Verkocht

Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!
Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!Gerrit Benner - Fries landschap kopen? Bied vanaf 2750!
  • Gerrit Benner (1897-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen41.8 cm x 52.8 cm (h x b)
Lijst62 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fries landschap
  • zeefdruk 41,8 x 52,8 cm
  • Ingelijst met glasplaat
  • gesigneerd rechtsonder (in potlood)
  • Gemaakt in ong. 1980
  • Gekocht bij Galerie de Vis-Harlingen in 2005 voor Euro 4500,00
  • zie factuur
  • Nr A.P 19 van 23 (A.P. = Artist Proof)

De zeefdruk en lijst zijn in werkelijk perfecte conditie - zonder schade en/of krassen

Gerrit Benner (1897-1981)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  jdd1968

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
80 cm
62 cm
52.8 cm
41.8 cm
Dit item is verkocht voor 3.162,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-11-2022 om 14:14
Eindtijd:05-12-2022 om 22:15
meije808
gisteren / 17:00
€ 2750