Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. - Verkocht

Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!Guillaume Le Roy - Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. kopen? Bied vanaf 45!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1972
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 138/150

Guillaume Le Roy.

Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (138/150).  In goede conditie.

Guillaume le Roy (1938 - 2008) was een Nederlandse graficus van hoog niveau.

Opleiding Rietveld Academie.

Maakte ook veel houtsneden.

Maakte uitsluitend abstract werk.
Leerde in Amsterdam de bekende graficus Metten Koornstra kennen.
Deze zelf gedrukte ets uit 1972.

Goed
Binnen Nederland € 10,00

Guillaume Le Roy (1938-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
Alle items (0)
66 cm
76 cm
54 cm
64 cm