| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/aquatint van Guillaume le Roy uit 1981. Titel: Egidius I. Dit werk komt uit een serie van 3 werken. Nummer: E.A.. Tekst: J. Eykelboom. Afmetingen blad: H80 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H43 x b25 cm (is afmetingen per ets. Totaal dus: H43 x b50 cm.). Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland |
| Garantie | |