| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1967 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote ets van Guillaume Le Roy uit 1967: Compositie 3.
oplage 8/10. Formaat incl. 56 x 75 cm, ets grootte 49 x 59 cm.
Potlood gesigneerd en genummerd l.o.
Ruim buiten de marge lichte vouw l.o.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| ruim buiten beeld zeer lichte vouw | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||