Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. - Verkocht

Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. kopen? Bied vanaf 10!Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. kopen? Bied vanaf 10!Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. kopen? Bied vanaf 10!Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. kopen? Bied vanaf 10!Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. kopen? Bied vanaf 10!Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy: grote ets, Compositie 3, 1967. kopen? Bied vanaf 10!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1967
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Grote ets van Guillaume Le Roy uit 1967: Compositie 3.

oplage 8/10. Formaat incl. 56 x 75 cm, ets grootte 49 x 59 cm.

Potlood gesigneerd en genummerd l.o.

Ruim buiten de marge lichte vouw l.o.

ruim buiten beeld zeer lichte vouw
Binnen Nederland € 11,00

Guillaume Le Roy (1938-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  ffagott
469 verkochte items
Alle items (18)
56 cm
75 cm