| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Na de bijzondere houtsnede van vorige veiling nu nogmaals een uit dezelfde serie afkomstige houtsnede. Extreem groot formaat houtsnede op zwaar papier . Krachtige donkere tinten afgewisseld met gebruik van subtiel bruin en bijzonder veel detaillering kenmerken dit werk van Guillaume le Roy wiens oeuvre voornamelijk uit houtsnedes en etsen bestaat. Deze houtsnede is gesigneerd en gedateerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
techniek : Houtsnede
druk : de Printshop
afmetingen : 120 x 80 cm.
oplage : 20 ex.
genummerd: 1/20
gesigneerd : Guillaume Le Roy 1976
conditie : Mint
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |
| Garantie | |