Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # houtsnede, 1976, mint- - Verkocht

Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # houtsnede, 1976, mint- kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # houtsnede, 1976, mint- kopen? Bied vanaf 85!Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # houtsnede, 1976, mint- kopen? Bied vanaf 85!Guillaume Le Roy # COMPOSITIE # houtsnede, 1976, mint- kopen? Bied vanaf 85!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Extreem formaat houtsnede op zwaar papier . Krachtige kleuren en veel detaillering kenmerken dit werk van Guillaume le Roy wiens oeuvre voornamelijk uit housnedes en etsen bestaat. Deze houtsnede is gesigneerd en gedateerd. waarschijnlijk is dit een unica zoals zoveel werken van Le Roy. extreem formaat is 121 x81 cm.

titel; compositie

techniek: houtsnede

formaat: 121 x 81 cm.

oplage : onbekend , maar meer waarschijnlijk een UNICA

gesigneerd: Guillaume Le Roy

jaar: 1976

conditie : Mint