Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Guillaume Lo-A-Njoe
gemengde techniek inkt en aquarel
papiermaat:50 cm breed en 61 cm hoog
2 van de werken zijn gesigneerd in pen
kan verzonden worden in een koker dit kost € 12,50
Maar ophalen in Amsterdam mag ook.
De eerst foto heeft een rode gloed maar in het echt is hij dezelfde kleur als de andere foto's
Starttijd | 26-3-2013 om 20:33 |
Eindtijd | 2-4-2013 om 21:33 |