Guillaume Lo-A-Njoe - Blue horse - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe - Blue horse kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Guillaume Lo-A-Njoe - Blue horse kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Blue horse kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Blue horse kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Blue horse kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Blue horse kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  civasa
FA. (3)

Lid sinds 2019
33 verkochte items
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
zeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Guillaume Lo À Njoe iedere zeefdruk die ik hier aanbied is uniek en anders genummerd

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2020 om 11:01
Eindtijd:04-05-2020 om 20:28
Biedingen (3)
Bulthuis
04 mei / 17:35
€ 5
NKampstra
03 mei / 19:56
€ 3
meline
01 mei / 22:17
€ 1