Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig olieverf op doek van Guillaume Lo-A-Njoe. Je kunt zien dat deze kunstenaar geïnspireerd werd door de Cobra kunstenaars. Net als Karel Appel vaak deed werden op dit doek ook dikke dikke lagen verf aangebracht. Titel: zeegezicht. Afmeting beeld: H60 x b70cm. Het werk is gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.
Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (Amsterdam, 25 juni 1937) is een Nederlandse beeldend kunstenaar, thans (2019) werkzaam in Amsterdam-Noord. Zijn werk bestaat vooral uit schilderijen, meestal olieverf op doek, maar ook uit gouaches, houten beelden en objecten en zeefdrukken. Hij is van Surinaamse komaf. Geïnspireerd door kunstenaars van CoBrA ontwikkelde Lo-A-Njoe een stijl, die daarop aansluit en zich kenmerkt door een krachtig en kleurrijk palet. Zijn stijl is verwant aan het expressionisme en wordt tot de post-Cobra gerekend. Deze stroming is geïnspireerd op het werk van Oskar Kokoschka en Marc Chagall. Lo-A-Njoe is ermee verdergegaan, met een eigen signatuur, waarin abstracte en figuratieve elementen naast elkaar voorkomen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
In zeer goede staat | |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-12-2021 om 0:20 |
Eindtijd | 3-1-2022 om 22:55 |