Guillaume Lo-A-Njoe - open door - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!
Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!Guillaume Lo-A-Njoe - open door kopen? Bied vanaf 60!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Hoogwaardige zeefdruk van de bekenden Nederlandse kunstenaar guillaume LO-A-NJOE genaamd open door oplage van 150 waarvan nummer 47 zeer mooie kleuren net een schilderij

Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  civasa
FA. (3)

Lid sinds 2019
33 verkochte items
85 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2019 om 11:23
Eindtijd:02-04-2020 om 14:48
emfo
02 apr. / 14:44
€ 50