Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Gouache, 60 x 80 cm.
Rechts onder gesigneerd.
Ingelijst, achter glas.
Afmeting lijst: 108 x 87 cm.
Goudkleurige, alluminium lijst
I.v. m. afmeting liefst ophalen in Amsterdam Z.O.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-4-2018 om 12:45 |
Eindtijd | 30-4-2018 om 12:45 |