Guillaume Lo-A-Njoe - schaatsen - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe - schaatsen kopen? Bied vanaf 1!
Guillaume Lo-A-Njoe - schaatsen kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - schaatsen kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - schaatsen kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - schaatsen kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - schaatsen kopen? Bied vanaf 1!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
zeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Guillaume Lo À Njoe iedere zeefdruk die ik hier aanbied is uniek en anders genummerd hand gesigneerd door de kunstenaar

Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2020 om 11:08
Eindtijd:04-05-2020 om 20:35
Biedingen (4)
sannebaur
03 mei / 22:31
€ 5
alb6502
03 mei / 22:31
€ 3
sannebaur
03 mei / 22:31
€ 3
alb6502
01 mei / 11:38
€ 1