Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangeboden litho is in mooie en prachtige staat oplage 45/ 150
Word in karton tube verzonden met tracking n°

Altijd in kast gelegen verzamelaar , nooit ingelijst

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-11-2021 om 16:35
Eindtijd:18-11-2021 om 21:21
HWessels
18 nov. / 19:36
€ 35