Gust Romijn - Litho - 1953 - Verkocht

Gust Romijn - Litho - 1953 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Gust Romijn - Litho - 1953 kopen? Bied vanaf 45!Gust Romijn - Litho - 1953 kopen? Bied vanaf 45!Gust Romijn - Litho - 1953 kopen? Bied vanaf 45!Gust Romijn - Litho - 1953 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Gust Romijn (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage176/210
Litho van Gust Romijn. Jaar: 1953. Oplage: 176/210. Afmetingen blad: H39 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H24.5 x b39.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Gustavus Adrianus Maria (Gust) Romijn (Noordwijkerhout, 3 oktober 1922 – Dreischor, 28 januari 2010) was een Nederlandse beeldhouwer, graficus en kunstschilder.

Romijn volgde aanvankelijk een opleiding tot architect en begon in 1943 met schilderen en beeldhouwen. Samen met Louis van Roode en Piet Roovers behoorde hij in de jaren 50 tot de 'Venstergroep', bestaande uit jonge Rotterdamse grafici. Hij was een van de kunstenaars die meewerkten aan E55, waarvoor hij een wandschildering van 6 bij 2 meter maakte. Hij sloot zich in die periode aan bij de Liga Nieuw Beelden. Hij nam deel aan de Wereldtentoonstelling in Brussel (1958).

In de jaren 60 woonde Romijn korte tijd in New York. Terug in Nederland werd hij docent aan de Rotterdamse Academie en de Vrije Academie in Den Haag. Romijn woonde en werkte in Rotterdam, tot hij in 1982 verhuisde naar Dreischor.

Romijn werd onder meer onderscheiden met de Nationale 5 mei Grafiekprijs (1955) en de Prix Suisse (1957).

Dit item valt onder de margeregeling

Gust Romijn (1922-2010)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (28)

870 verkochte items
50 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 09:36
Eindtijd:02-07-2022 om 20:46
oekjvt
02 jul. / 20:38
€ 45