Han Mes - Liggend naakt - Verkocht

Han Mes - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 50!
Han Mes - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 50!Han Mes - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 50!Han Mes - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 50!
  • Han Mes (1936)
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi subtiel en integer geschilderd naakt in olieverf, prachtig ingelijst

Geen aanmerkingen

Han Mes (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Margie
FA. (24 )

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-02-2022 om 13:08
Eindtijd:28-02-2022 om 19:12
Biedingen (17)
smook
28 feb. / 19:07
€ 195
gitceulemans
28 feb. / 19:06
€ 185
smook
28 feb. / 19:06
€ 175
gitceulemans
28 feb. / 19:06
€ 170
smook
28 feb. / 19:05
€ 160
gitceulemans
28 feb. / 19:05
€ 150
smook
28 feb. / 19:04
€ 140
gitceulemans
28 feb. / 19:04
€ 130
smook
28 feb. / 19:04
€ 120
gitceulemans
28 feb. / 19:04
€ 110
smook
28 feb. / 19:03
€ 100
gitceulemans
28 feb. / 18:56
€ 90
Artsel
28 feb. / 09:47
€ 80
smook
27 feb. / 22:31
€ 70
gitceulemans
26 feb. / 12:56
€ 60
La_Dependance
26 feb. / 12:56
€ 55
La_Dependance
25 feb. / 18:15
€ 50