Adrian de Gijzel - De zwarte doos
Jo Bezaan - OPVLIEGENDE VOGELS
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Voortvluchtend
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 28 cm x 40 cm (afmetingen blad: 39,5 cm x 53,5 cm)
Oplage: 27/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat. Er zitten wat plakresten van een vorige inlijsting op de achterzijde.
Herkomst: Uitgegeven door Prent 190
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 12-1-2017 om 11:30 |
Eindtijd | 19-1-2017 om 20:30 |