Han Mes - litho: voortvluchtend - Verkocht

Han Mes - litho: voortvluchtend kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Han Mes - litho: voortvluchtend kopen? Bied vanaf 45!Han Mes - litho: voortvluchtend kopen? Bied vanaf 45!Han Mes - litho: voortvluchtend kopen? Bied vanaf 45!Han Mes - litho: voortvluchtend kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Voortvluchtend
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 28 cm x 40 cm (afmetingen blad: 39,5 cm x 53,5 cm)
Oplage: 27/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat. Er zitten wat plakresten van een vorige inlijsting op de achterzijde.
Herkomst: Uitgegeven door Prent 190

De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:12-01-2017 om 11:30
Eindtijd:19-01-2017 om 20:30
zoeloe
18 jan. / 21:43
€ 45