Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht)

Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!
Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!
  • Han Mes (1936)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 28 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.

Olieverf en papierstroken op linnen doek/spieraam.
Gesigneerd r.o.
In een baklijst.
Daarbij het boekwerk uit dezelfde periode als dit schilderij (jaren 80).
Met veel zelfportretten als schilder.
Gesigneerd met een verfrissende opdracht.
in goede gebruikte staat. De lijst heeft lichte slijtschade. Het boekwerk heeft slijtschade.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 24,00