Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 - Verkocht

Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 1!
Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 1!Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 1!Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 1!Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 1!Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 1!Han Mes - zeefdruk 'Wonderlijk gebeuren' - ingelijst in nette lijst - 21086 kopen? Bied vanaf 1!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
Lijst78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92/100
Deze zeefdruk is opgebouwd uit 25 kleuren. Zit in een keurige brede houten lijst. In passe-partout en achter glas. Wordt verzonden met koerier vanwege het formaat. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort ook tot de mogelijkheden.

Han Mes (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
88 cm
78 cm
64 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 39,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2022 om 13:58
Eindtijd:11-09-2022 om 22:05
Biedingen (7)
takamine
11 sep. / 21:58
€ 34
marcelvankeken
11 sep. / 21:58
€ 29
marcelvankeken
09 sep. / 11:29
€ 24
Senator
02 sep. / 12:44
€ 19
takamine
02 sep. / 12:44
€ 14
Senator
02 sep. / 12:44
€ 9
takamine
31 aug. / 21:32
€ 1