Hans Coumans - Litho - 1971 - Verkocht

Hans Coumans - Litho - 1971 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Coumans - Litho - 1971 kopen? Bied vanaf 40!Hans Coumans - Litho - 1971 kopen? Bied vanaf 40!Hans Coumans - Litho - 1971 kopen? Bied vanaf 40!Hans Coumans - Litho - 1971 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Hans Coumans (1945)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/190
Litho van Hans Coumans. Nummer: 33/190. Jaar: 1971. Afmetingen werk: H50.5 x b65 cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat verkleuringen en kreukjes. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Hans Coumans (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
65 cm
50.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-04-2020 om 20:25
Eindtijd:17-04-2020 om 21:30
KatrienVM
17 apr. / 13:45
€ 40