Hans Truijen - Vrouw met bloem - kleurenlitho - gesigneerd in potlood 1992 - Verkocht

Vrouw met bloem - kleurenlitho - gesigneerd in potlood 1992 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Vrouw met bloem - kleurenlitho - gesigneerd in potlood 1992 kopen? Bied vanaf 75!Vrouw met bloem - kleurenlitho - gesigneerd in potlood 1992 kopen? Bied vanaf 75!Vrouw met bloem - kleurenlitho - gesigneerd in potlood 1992 kopen? Bied vanaf 75!Vrouw met bloem - kleurenlitho - gesigneerd in potlood 1992 kopen? Bied vanaf 75!Vrouw met bloem - kleurenlitho - gesigneerd in potlood 1992 kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Truijen (1928-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Jaartal: 1992
Afmetingen beeld: 30 cm x 38,5 cm (afmetingen blad: 39 cm x 47 cm)
Oplage: 713/800
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Litho op geschept papier, in goede staat, lichte kreukeltjes.

Verzending: in een koker.