Har Sanders - broek met foutje - Verkocht

Har Sanders - broek met foutje kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 110,00

Har Sanders - broek met foutje kopen? Bied vanaf 65!Har Sanders - broek met foutje kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Har Sanders (1929-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage48/100

Kunstenaar:  Har Sanders
Titel: broek met een foutje

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:20-06-2018 om 22:14
Eindtijd:27-06-2018 om 22:52
Biedingen (8)
pnts
27 jun. / 22:42
€ 110
Swaenenrijck
27 jun. / 22:41
€ 100
pnts
27 jun. / 22:41
€ 100
Swaenenrijck
27 jun. / 22:41
€ 95
pnts
27 jun. / 22:41
€ 90
Swaenenrijck
27 jun. / 22:40
€ 80
pnts
27 jun. / 22:40
€ 75
Swaenenrijck
27 jun. / 19:22
€ 65