Har Sanders - Striktouw - Verkocht

Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!
  • Har Sanders (1929-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
Lijst68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie zeefdruk van Har Sanders, getiteld Striktouw. Opvallend is dat de zeefdruk achter een passe partout lijkt te zitten. Dit maakt echter deel uit van het gedrukte kunstwerk. Het werk is met potlood gesigneerd en is in goede conditie. In de rechtermarge bevindt zich een vochtvlek, zie foto's. Op de foto's kunnen reflecties zichtbaar zijn. Dit werk is voorzien van een blindstempel, uitgegeven in de AH-reeks Het dagelijks leven. Ingelijst in houten lijst.

De zeefdruk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden via Swift Koerier. Voor tarieven zie hieronder.

vochtvlek in rechtermarge, lichte beschadigingen lijst

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 11:34
Eindtijd:22-08-2022 om 08:08
ngroen
22 aug. / 00:26
€ 50