Hendrikus IJkelenstam - Frans dorp

Hendrikus IJkelenstam - Frans dorp kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Hendrikus IJkelenstam - Frans dorp kopen? Bied vanaf 39!Hendrikus IJkelenstam - Frans dorp kopen? Bied vanaf 39!Hendrikus IJkelenstam - Frans dorp kopen? Bied vanaf 39!Hendrikus IJkelenstam - Frans dorp kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  brasser8
FA. (1)

13 verkochte items
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
Jaartal1934
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
Lijst50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van vermoedelijk een Frans dorp of Franse stad. Voluit gesigneerd en gedateerd. Mooi werk voor een kleine prijs!

Lijst heeft kleine beschadigingen, ets in uitstekende staat

Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-11-2020 om 12:44
Eindtijd:27-11-2020 om 21:26

Biedingen (1):

bluemink
18 nov. / 22:42
€ 39