Hendrikus IJkelenstam - Portret van een non - Verkocht

Hendrikus IJkelenstam - Portret van een non kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Hendrikus IJkelenstam - Portret van een non kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus IJkelenstam - Portret van een non kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus IJkelenstam - Portret van een non kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus IJkelenstam - Portret van een non kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus IJkelenstam - Portret van een non kopen? Bied vanaf 45!
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen11.7 x 9.2 cm (h x b)
Incl. lijst27.6 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie werk van Hendrik Ykelenstam.

Gesigneerd met potlood: Ykelenstam
Gesigneerd in de houtsnede: H.Y

De houtsnede is voor het eerst ingelijst met passe-partout achter glas in houten lijst.

Het geheel is in uitstekende staat.

Ophalen of verzenden

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

ObjectlocatieHeemstede,  Nederland
Starttijd18-2-2024 om 22:14
Eindtijd3-3-2024 om 10:04
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken