Heel mooie ets van hèt torentje door Hendrik Roodenburg en prachtig ingelijst. Handgesigneerd.
Hendrikus Elias Roodenburg was leerling van graficus Ch. L. Zilcken, één van de grootste topografische etsers van de vorige eeuw. Roodenburg was lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitae te Amsterdam en Pulchri Studio te Den Haag.
Zeer Goed
Hele mooie ets en zeer netjes ingelijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,25