Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 17 cm (h x b)
Lijst43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Mooie klassieke ets met zicht op de Domtoren vermoedelijk rond 1930, rechtsonder met potlood gesigneerd. De ets is licht verkleurd (zie foto's) door de tijd. Keurig gelijst achter glas.

lichte verkleuring

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 21:20
Eindtijd:11-08-2022 om 21:51
Gijsbert112
03 aug. / 23:27
€ 40