Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening - Verkocht

Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Henk Albers (1898-1982)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 29 cm (h x b)
Lijst57 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie en fijn uitgewerkte potloodtekening, uit de jaren 40/50.

Blad is bevestigd op karton, geplaatst achter passepartout.

Achter glas, in de originele houten lijst met lichte slijschade.

In goede gebruikte staat.

Henk Albers (1898-1982)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
43 cm
57 cm
29 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2022 om 19:45
Eindtijd:09-07-2022 om 18:31
Egge
09 jul. / 18:31
€ 28