Fraaie grote ets met een gezicht op de stadsuitbreiding van Amsterdam-Zuid. In de plaat gesigneerd en gedateerd 1928 linksonder. Beeldmaat 49x59 cm. Bladmaat 65x76 cm. Losbladig. Henk
Henriët werd geboren te Amsterdam op 12 juli 1903 en overleed te
Neustadt in Holstein op 3 april 1945. Bevond zich op het schip "Arcona"
met gevangenen dat werd gebombardeerd in de Elbemonding. Opgeleid aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunbst te Amsterdam. Leerling van J. Havermans en A. Hemelman. Schilder, beeldhouwer en graficus. Lid van De Onafhankelijken, De Brug en de Kennemerse Kunstkring.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00