Henk Huig - Amazone, aquatint ets - Verkocht

Henk Huig - Amazone, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Huig - Amazone, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Henk Huig - Amazone, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Henk Huig - Amazone, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Henk Huig - Amazone, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Henk Huig - Amazone, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Henk Huig - Amazone, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15

Mooi, gelaagd werk van Henk Huig.  Verwijst de titel puur naar de dame op het paard of is het ook ironisch bedoeld voor de polder-Amazone waar de dame over uitkijkt?  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (2/15), in de plaat gedateerd (3 April 58) en nogmaals getiteld (gespiegeld).  In goede conditie; wat beschadigingen in de linker marge (zie foto), maar opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Afmetingen: 51cm x 37cm (blad), 38cm x 26cm (beeld)

Wat beschadigingen in de linker marge (zie foto), maar opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Henk Huig (1934)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
51 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2020 om 13:58
Eindtijd:26-06-2020 om 21:46
meline
26 jun. / 13:09
€ 40