Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets

Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!
Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kerklandschapje van Henk Huig, zo te zien een Oosters-Orthodoxe kerk.   Ets op papier, met potlood gesigneerd rechtsonder.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 38cm x 32cm (blad), 31cm x 28cm (beeld)

Henk Huig (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Rosser
FA. (184)

3238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (222)
38 cm
32 cm
Sluit over 11d 8u 57m 48s
Openingsbod€ 30
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd25-3-2023 om 22:40
Eindtijd8-4-2023 om 19:58