Siep van den Berg - Geometrische compositie
Dorry Franken - Litho, Zonder titel - Ingelijst
Gerardus Johannes Ernens - Boeket bloemen in bolle vaas
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ermelo of dongen, Nederland |
Objectlocatie | Ermelo of Dongen, Nederland |
Starttijd | 21-9-2022 om 10:49 |
Eindtijd | 4-10-2022 om 17:55 |