950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 113/200 |
Leuke zeefdruk van de Rotterdamse kunstenaar in goede staat. Uit 1994.
Gesigneerd en genummerd.
Henk van Vessem is een kunstenaar die schildert met een groot gebaar in sterk contrasterende kleuren, althans voor zover dat de doeken betreft. De pastel zijn van een meer vriendelijke natuur en vertonen zachtere kleuren. Bij de tekeningen worden de voorstellingen bijna transparant en maken de gevoelswaarden van kleur plaats voor de spirituele waarden van transparante kleuren.
De voorstellingen op de doeken zijn met verf en paletmes gebeeldhouwd tot expressionistische landschappen, waarin geen velden of wegen te bekennen zijn, maar wel de tekens van bespiegelingen van mentale aard.
Tijd, ruimte en materie worden in de kunst van Henk van Vessem tot exponenten van innerlijke verbeelding.
Kleur en vorm slagen erin, met onderlinge samenhang, een wereld van betekenissen te kunnen vertolken die zonder grenzen is, of anders gezegd, minder begrensd is dan de gesproken taal om "voor zich" te spreken.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed Er zit een klein vouwtje linksonder, zie foto'. Bij inlijsting is er niets van te zien. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 3-8-2021 om 23:14 |
Eindtijd | 26-8-2021 om 22:48 |