Karakteristieke voorstelling van de Franse kunstenaar Henri Bernard Goetz. Aquatint ets op dik geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (31/36). In goede conditie.
Afmetingen: 67cm x 52cm (blad), 50cm x 45cm (beeld)
Dit item moet worden opgehaald. Door de dikte van het papier kan het blad niet opgerold worden en dus niet in een koker.
Goed
Blad is licht verkleurd, aan de uiterste randen wat meer,