Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 - Verkocht

Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 75!
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1940
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 50 cm (h x b)
Lijst39 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geplaatst achter glas in een fraaie lijst met fluwelen inleg.

De lijst heeft wat slijtschade.

Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2022 om 21:21
Eindtijd:24-12-2022 om 10:07
henny_pare
21 dec. / 15:29
€ 75