Ets behorend bij het boek: Herman Gordijn Binnenste buiten. Dit boek is uitgegeven bij deze tentoonstelling die gehouden werd in museum de Fundatie in Zwolle van 12 september 2009 t/m 3 januari 2010. Dit is de luxe editie met ets. Met gedichten van Gerrit Komrij. Aantal blz: 168. Nummer ets: 21/100. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood. Het boek is niet gesigneerd.
Nieuwstaat
Tot 10 kg.
€ 12,95