Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 - Verkocht

Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!Herman Gordijn - ets en boek, luxe editie: binnenste buiten - 2009 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Herman Gordijn (1932-2017)
Jaartal2009
TechniekEts
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/100
Ets behorend bij het boek: Herman Gordijn Binnenste buiten. Dit boek is uitgegeven bij deze tentoonstelling die gehouden werd in museum de Fundatie in Zwolle van 12 september 2009 t/m 3 januari 2010. Dit is de luxe editie met ets. Met gedichten van Gerrit Komrij. Aantal blz: 168. Nummer ets: 21/100. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood. Het boek is niet gesigneerd.

Herman Gordijn (1932-2017)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
22 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 161,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-12-2020 om 16:26
Eindtijd:11-01-2021 om 14:15
Nanny
10 jan. / 14:07
€ 140