Herman Krikhaar galeriehouder in Amsterdam en schilder, ook vertegenwoordiger van Appel destijds maakte deze litho in een oplage van 100 exemplaren. Dit is nr. 65. In potlood genummerd en gesigneerd. Ondanks de oplage van 100 is het vrij zeldzaam om tegen te komen.
Goed
De litho is in goede staat, de lijst heeft in de loop der tijd hier en daar een deukje opgelopen
Tot 2 kg.
€ 11,00