Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd

Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

  • Openingsbod € 50
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

  • Openingsbod € 75
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

  • Openingsbod € 2000
Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Hisako Viruly Abe (1934)
Jaartal1963
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Hisako Abe, gesigneerd en gedateerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

r.o in de marge zit een (inkt)vlek

Hisako Viruly Abe (1934)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
28 cm
38 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2021 om 13:06
Eindtijd:30-07-2021 om 15:52

Biedingen (1):

Ivanneke
30 jul. / 12:12
€ 25