5. Hisako Viruly Abe

Hisako Viruly Abe (1934)

3 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Hisako Viruly ABE (Tokyo 1934)

Japans Nederlands

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Hisako Viruly Abe - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!

Hisako Viruly Abe - Gesigneerde ets

Geplaatst doorCello1

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen37.6 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hisako Viruly Abe - Grote litho kopen? Bied vanaf 50!

Hisako Viruly Abe - Grote litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hisako Viruly Abe - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Hisako Viruly Abe - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst