Hugo Brouwer - Naakt - Verkocht

Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!Hugo Brouwer - Naakt kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  bastenpierik
FA. (1)

Lid sinds 2021
4 verkochte items
  • Hugo Brouwer (1913-1986)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zit in speciale lijst van Barth
Verzenden op risico kpper

Prachtige pastel van de hand van Hugo Brouwer

Hugo Brouwer (1913-1986)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bastenpierik
FA. (1)

Lid sinds 2021
4 verkochte items
50 cm
65 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-05-2022 om 11:37
Eindtijd:25-05-2022 om 22:14
Rotterdam60
25 mei / 07:16
€ 40