Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening - Verkocht

Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!
Tekening / Aquarel

Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!
  • Isaac Naarden (1902-1982)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Penseeltekening door Isaac Naarden
Voorstelling van een liggend naakt
Losbladig, beeldmaat 30x42
Gesigneerd r.o.: 'IS Naarden'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00