Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook, litho - Verkocht

Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook, litho kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook, litho kopen? Bied vanaf 45!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook, litho kopen? Bied vanaf 45!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook, litho kopen? Bied vanaf 45!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook, litho kopen? Bied vanaf 45!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook, litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2878 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
  • Jacqueline de Jong (1939)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Mooi, bekend werk van Jacqueline de Jong.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75), getiteld en genummerd (102/190). In goede conditie; enkele kreukjes die ingelijst met passe-partout totaal niet opvallen.

Afmetingen: 77cm x 57cm

Enkele kreukjes die ingelijst met passe-partout totaal niet opvallen

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-04-2020 om 11:26
Eindtijd:13-04-2020 om 21:52
pvg
13 apr. / 21:43
€ 45