Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Groot formaat/tekeninge /gouache van de in 2000 op 63 jarige leeftijd overleden Jacques Slegers uit 1984. Slegers is zijn hele leven trouw gebleven aan zijn eigen stijl. Expressionistisch maar vol fantasie en uniek.
Deze tekening komt uit een voormalige bedrijfscollectie, is ingelijst geweest maar verkeert nog in uitstekende conditie.
Techniek: tekening /gouache
formaat : 64 x 49 cm.
gesigneerd : Slegers
jaar : 1984
conditie : Near Mint++/mint-
het aangeboden werk is afgebeeld op de Slegers site:
http://www.jacquesslegers.nl/80/80011.htm
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |