- Originele en zeldzame kleurenlithografie van de bekende Belgische kunstenaar Jan Cox (1919-1980) - Druk: De Schutter N.V., Antwerpen - Uitgever: Universitaire Instelling Antwerpen - Afmeting: 54,5 x 72,5 cm - Oplage: 105/150 - Afkomstig uit een kunstmap uitgegeven door de UIA in 1978 - Nog steeds prachtige kleuren! Tot nu bewaard in de kunstmap (40 jaar!)
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace Verzending B: 12€ NL: 20€
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00