| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
JH WEISSENBRUCH
KOEIEN BIJ DE HOEVE
LITHO geplakt op karton IN DE MAAT 24,5 X 38 CM
GESIGNEERD ONDER JH WEISSENBRUCH zie foto
ZONDER LIJST
REDELIJK TOT GOEDE STAAT, kleine vlekjes
| Transport | |
| Garantie | |