Fernande Daniels - Laas - muziek en paarden
Henny Gusta van den Berg - C&A op Scheveningen
Fernande Daniels - Laas - meisje met viool
Hans Vanhorck - abstracte voorstelling met vrouwenfiguur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46.5 x 31.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zie foto's, ze zijn deel van de beschrijving.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Licht bruin streepje aan linkerzijde, zie foto's | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Maasmechelen, België |
Starttijd | 25-2-2021 om 16:42 |
Eindtijd | 7-3-2021 om 20:05 |