Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst - Verkocht

Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!
Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!
  • Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
Lijst60 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
G2 20
Jan Jurrien Moolhuizen
Berglandschap
Olieverf op doek
46 x 55 cm
60 x 68 cm
Prachtig ingelijst

Dit item is verkocht voor 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 20:17
Eindtijd:25-11-2022 om 21:46
jordya
25 nov. / 21:40
€ 130