5. Jan Jurrien Moolhuizen

Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Jan Jurrien MOOLHUIZEN (Beilen 1900 - 1982)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Jurrien Moolhuizen - Laantje met bomen kopen? Bied vanaf 90!

Jan Jurrien Moolhuizen - Laantje met bomen

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd25-04-2021 om 20:07

Afmetingen48.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - 9140 - Landschap met huisje kopen? Bied vanaf 150!

Jan Jurrien Moolhuizen - 9140 - Landschap met huisje

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd04-06-2021 om 20:03

Afmetingen67.5 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst