Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden - Verkocht

Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982)
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 54 cm (h x b)
Lijst37 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van JJ Moolhuizen (1900-1982). Schilderde graag Hollandse landschappen. Werkte zomers graag in Egmond, waar dit werk mogelijk dus ook is gemaakt.

Werk is in goede staat. Lijst heeft lichte gebruikssporen.

Werk kan worden opgehaald in Utrecht, of wordt verzonden/bezorgd na overleg

Werk is in goede conditie. Lijst heeft lichte gebruikssporen

Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2022 om 06:33
Eindtijd:20-08-2022 om 22:41
Biedingen (8)
JaapvanAndel
20 aug. / 22:17
€ 195
MargarethaK
20 aug. / 18:32
€ 185
JaapvanAndel
19 aug. / 23:25
€ 175
MargarethaK
19 aug. / 19:42
€ 165
JaapvanAndel
18 aug. / 17:14
€ 155
MargarethaK
18 aug. / 16:49
€ 145
JaapvanAndel
16 aug. / 07:21
€ 135
wilami
15 aug. / 15:25
€ 125